Creative Style

Nově spouštíme blog, kde vám budeme přidávat informace z oblasti módy, které by vás mohly zajímat. V prvním příspěvku chceme náš obchod představit vám, kdo nás neznáte a možná jste tuto stránku právě objevili.

Creative Style je rodinný butik s dámskými oděvy. Odjakživa nás móda zajímala a rády jsme sledovaly módní trendy. Nakonec jsme si splnily sen a otevřely si prodejnu v Hradci Králové.

Kde nás najdete

Chtěly jsme prodávat produkty, které budou originální a kvalitní. To se nám povedlo po tom, co jsme objevily řeckou značku BSB, kterou jsme si naprosto zamilovaly! Časem přibyly značky Matis, Zic Zac a Access Fashion, také z Řecka. Móda nás oslovila především tím, že zboží je už na první pohled jiné, neokoukané a hlavně má kvalitní materiály i zpracování. Zejména letní kolekce mají naši řečtí dodavatelé vychytané :) V České republice nabízíme tyto značky jako jediní.

Ke každé zákaznici přistupujeme osobitě a chceme, aby u nás nakupovala s radostí a ráda se k nám vracela. Pokud by vás něco zajímalo, nebo si nebudete s něčím vědět rady, neváhejte nám napsat nebo zavolat. Těšíme se na vás, ať už na prodejně, nebo tady na e-shopu.