Kdo jsme?

Creative Style je butik, který prodává dámské oblečení online. Zároveň máme také kamennou prodejnu v Hradci Králové, kde se o naše zákaznice stará ochotný personál, který rád poradí s výběrem zboží. Naší prioritou je spokojenost zákaznic. Zboží vybíráme s největší pečlivostí a chceme, aby od nás zákaznice odcházely spokojené a rády se vracely.

20181029_130633

Pečlivě si vybíráme dodavatele, od kterých zboží odebíráme. Nepodporujeme produkci oděvů takzvané "rychlé módy", kdy jsou v továrnách, zejména asijských zemí, vyráběny denně statisíce kousků oblečení, které jsou schopny posloužit sotva na jednu sezónu. Toto zboží je totiž vyráběno levnou pracovní sílou a o jejich kvalitě nemůže být řeč.

Naše oděvy jsou šité z pevných kvalitních materiálů propracovanou technikou. Zboží nám dodávají partneři z Itálie, Řecka, Maďarska, Velké Británie a USA. 

Chceme, abyste se cítily originální a jedinečné. Proto odebíráme od každého zboží pár kousků, zato více různých druhů. Vybrat si u nás můžete z šatů na různé příležitosti, ať už se jedná o ples, divadlo, promoce, nebo jiné společenské události, ale vyberete si také z kancelářských šatů, šatů na párty nebo sportovního stylu.

Začínaly jsme pouze s šaty, avšak postupně sortiment rozšiřujeme o různé topy, sukně, sáčka a kabátky a další kousky na každodenní nošení. Už brzy se můžete těšit i na kabelky!

040-324010_38_1_2