Reklamace a vrácení zboží

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Prosím, než s námi začnete řešit reklamaci či vrácení zboží, zkontrolujte si, zda je Vaše objednávka skutečně z našeho e-shopu. Bohužel k nám často chodí bez předchozí domluvy balíčky, které patří obchodu creative-bg.net a creative-cz.comTENTO OBCHOD S NÁMI NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO!! 


Koupili jste si u nás zboží a teď byste ho chtěli z nějakého důvodu vrátit? Žádný strach. Do 14 dnů můžete využít práva, které zákon ukládá, a to možnost zboží bez udání důvodu vyměnit, nebo zažádat o vrácení peněz.

Zboží prosím zasílejte na adresu Creative Style, Třída Karla IV. 612/8, Hradec Králové 500 02. Do balíčku nezapomeňte přidat podepsaný formulář pro odstoupení od smlouvy, který stáhnete ZDE. Stejný soubor nám, prosím, zašlete také na e-mail info@creativestyle.cz

Pokud chcete reklamovat vadné zboží, vyplňte prosím formulář, který stáhnete ZDE. Záruční doba zboží je 24 měsíců, přičemž se tato doba počítá od okamžiku Vašeho převzetí. Vyplněný a podepsaný formulář nám zašlete společně s dokladem o nákupu reklamovaného zboží na adresu Creative Style, Třída Karla IV. 612/8, Hradec Králové 500 02. Stejný soubor nám, prosím, zašlete také na e-mail info@creativestyle.cz. Ze zákona máme na vyřízení reklamace 30 kalendářních dnů, a to od okamžiku převzetí reklamovaného zboží s požadovanými dokumenty. Reklamaci se budeme snažit vyřídit co nejdříve, a poté Vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili na dalším postupu.  

Pokud je zboží vadné, ale není poškozené nevhodným zacházením, v rámci reklamace Vám ho opravíme. Pokud by se jednalo o závadu, která by se nedala odstranit, zboží Vám vyměníme za nové.

Reklamaci není možné uplatnit v těchto případech:

  • opotřebení věci obvyklým užíváním,
  • poškození nadměrným zatěžováním,
  • neodbornou manipulací či praním a čištěním v rozporu s naším doporučením,
  • poškození zboží dopravcem (je nutné zboží při převzetí zkontrolovat a v případě zjevného poškození nepřebírat!).

 Poštovné, které zaplatíte při zaslání na reklamaci nebo při odstoupení od smlouvy, nehradíme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení