Reklamace a vrácení zboží

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Prosím, než s námi začnete řešit reklamaci či vrácení zboží, zkontrolujte si, zda je Vaše objednávka skutečně z našeho e-shopu. Bohužel k nám často chodí bez předchozí domluvy balíčky, které patří obchodu creative-bg.net a creative-cz.comTENTO OBCHOD S NÁMI NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO!! 


Koupili jste si u nás zboží a teď byste ho chtěli z nějakého důvodu vrátit? Žádný strach. Do 14 dnů můžete využít práva, které zákon ukládá, a to možnost zboží bez udání důvodu vyměnit, nebo zažádat o vrácení peněz.

Zboží prosím zasílejte na adresu Creative Style, Třída Karla IV. 612/8, Hradec Králové 500 02. Do balíčku nezapomeňte přidat podepsaný formulář pro odstoupení od smlouvy, který stáhnete ZDE. Stejný soubor nám, prosím, zašlete také na e-mail info@creativestyle.cz

Pokud chcete reklamovat vadné zboží, vyplňte prosím formulář, který stáhnete ZDE. Záruční doba zboží je 24 měsíců, přičemž se tato doba počítá od okamžiku Vašeho převzetí. Vyplněný a podepsaný formulář nám zašlete společně s dokladem o nákupu reklamovaného zboží na adresu Creative Style, Třída Karla IV. 612/8, Hradec Králové 500 02. Stejný soubor nám, prosím, zašlete také na e-mail info@creativestyle.cz. Ze zákona máme na vyřízení reklamace 30 kalendářních dnů, a to od okamžiku vytčení vady. Reklamaci se budeme snažit vyřídit co nejdříve, a poté Vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili na dalším postupu.  

Pokud je zboží vadné, ale není poškozené nevhodným zacházením, v rámci reklamace Vám ho opravíme. Pokud by se jednalo o závadu, která by se nedala odstranit, zboží Vám vyměníme za nové.

Reklamaci není možné uplatnit v těchto případech:

  • opotřebení věci obvyklým užíváním,
  • poškození nadměrným zatěžováním,
  • neodbornou manipulací či praním a čištěním v rozporu s naším doporučením,
  • poškození zboží dopravcem (je nutné zboží při převzetí zkontrolovat a v případě zjevného poškození nepřebírat!).

 Poštovné, které zaplatíte při zaslání na reklamaci nebo při odstoupení od smlouvy, nehradíme.

Zpět do obchodu